aKÜ tAKVİYE çözümlerİ için HEMEN yardımcı olalım

Müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilerimizin bizimle çalışırken uzman kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek şekilde karşılıyoruz.

Neler Yapıyoruz

Akücü & Akü Tamiri

İstanbul’un her noktasında yolda akünüz bittiyse ve acil desteğe ihtiyaç duyuyorsanız İstanbul acil akücü her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın ve ekibimizi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirelim.

7/24 akü servisi ile yolda kalan müşterilerimiz için İstanbul’un her noktasına en kısa sürede ulaşarak akü değişimi, akü tamiri işlemlerini yerine getiriyoruz.

En Yakın Akü Takviye

Akünüz bitti yada azaldı akünüzü değiştirmek istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. En Yakın Akücü olarak, en iyi akü markalarının bütün çeşitlerinin satışını yapmaktayız. Akünüzü ne zaman değiştirmek isterseniz 7/24 bizi arayabilir bulunduğunuz yere akünüzü isteyebilirsiniz. Ekibimiz dakikalar içinde konumuza gelip akünüzü değiştirip yolda devam etmenizi sağlayacaktır.

Konuma Yakın Oto Akü Tamircisi

Aracınızdaki Akü arızlarında 7/24 0543 416 24 52 numarasını arayın. En yakın akü takviye servisi en yakın zamanda vereceğiniz konuma ulaşacaktır. İstanbul Avrupa yakasındaki her semt ve ilçeye ulaşımımız bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun tüm oto elektrik arızlarında zaman kaybetmeden servisimize ulaşın.